O nás


Na počátku všeho byla snaha změnit fungování provozovny Keltic pub Tukan. Jak tomu bývá, návštěvnost klasické hospody začala upadat. Přibývalo těch, kteří vyhledávali nekuřácké prostory. A když tedy změna, tak pořádná… Přecijen prostor svou unikátností nabízí nemalé možnosti.

Rozsáhlá rekonstrukce byla zahájena 2.1.2015 a předpokládaný vyhrazený týden nakonec nestačil. Vyhradit se musel celý měsíc. Škrabání omítky, štuk, malba, rekonstrukce původní dřevěné podlahy, nový nábytek, renovace starého nábytku…

6.2.2015 byly slavnostně odhaleny prostory Kulturního klubu LIVING ROOM. 

Záměrem bylo nejen rekonstruovat prostory současné provozovny, ale také pozměnit fungování směřem ke kavárenskému provozu s kulturním programem. Odtud název kulturní klub. Název Living room pro nás symbolizuje pohodu, klid a domácí atmosféru (tedy v překladu z angličtiny slovíčko „obývák“).

Chtěli bychom Vám nabídnout posezení v nekuřáckých prostorách, které můžete využít nejen k relaxaci, ale také zde pracovat. Nabídnout můžeme internetové připojení, počítáme i s vyhraněnými prostory k pracovním schůzkám. Pro maminky s dětmi připravujeme dětský koutek.

Každý den Vám nabízíme polévku a množství pochoutek k pivu, vínu nebo na chuť.

Najdete nás v Českých Budějovicích v ulici Hradební 13.

Psalo se o nás 🙂

cb_denik_kklr